Auto | Tapety | Tuning | Video | Vše nejen o automobilech na Automobil.7x.cz

! Vše nejen o autech, tak neváhej a koukni na vše co jen jde!

Diskutujte...

Sledovanost:

Kalendář

Nejžhavější zprávy

Ferrari stratilo střechu...

Nejúspěšnější pilot formule 1 všech dob prý zničil v "Zeleném pekle" prototyp Ferrari jezdící s karoserií modelu 430 Scuderia.

Obrázek “http://i234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/nadpisy/Nadpisydovebu.jpg?t=1212427110” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
34832_800x600x75.jpg image by misakralicek
Italská automobilka se vzpínajícím koněm ve znaku představila nové „baby-ferrari“. Oficiální premiéra Coupé-Cabrioletu California se odehraje v Paříži.

Obrázek “http://s234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/th_40_47eb53d90f4d6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Geely GT Concept

!!! Jestli si myslíte že čínské automobili nestojí za nic a jen kopírují design ostatních, tak u Gelly GT Concept máte pravdu jen částečně. V designu je možná trochu vidět konkurence ale jinak, je "naprostý" originál !!!
Obrázek “http://s234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/th_32947_800x600x75.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Saleen přichází s novým modelem "konečně", jmenuje se: S5S Raptor a je "jen" za 3 mega.
Obrázek “http://s234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/budoucnost%20aut%202008-09/th_db2008au00133_largea.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Jako první v ČR máme nové foto: VW Scirocco
Tak se podívejte na automobil který se teprve představí na autosalonu v ženevě.
Počkat, nové GranTurismo bylo v Ženevě loni! Ano, ale tohle je ještě novější verze nového GranTurisma...
Škoda Auto zahájila testování prvního funkčního prototypu vozu Škoda Fabia kategorie Super 2000.

DiMora Natalia SLS2 - luxus za všechny peníze


O projektu nejdražšího a nejluxusnějšího auta už se mluví dobrý rok a půl. Víc než vizualizace a nabubřelá prohlášení ale prozatím z Alfreda J. DiMory a jeho týmu nevypadlo.

Nejdražší a nejluxusnější limuzína světa je americký projekt pána, který se proslavil stavbou luxusních aut. Za svůj nejnovější výtvor chce 52,5 milionu korun, tedy 2 miliony eur.

Bugatti Veyron se svým 1001 koněm výkonu se bude muset sklonit před dvanácti stovkami koňských sil čtrnáctilitrového šestnáctiválce natalie...

Pontiac Wave5: nová tvář starého známého

Koncern General Motors naplno využívá korejský Chevrolet Aveo, který měl ve své současné podobě premiéru na loňském autosalonu ve Frankfurtu. V Severní Americe se tento model dostává na trh nejen jako Chevrolet, ale i pod značkou Pontiac.

Poručte si, jaké chcete Lamborghini

Konečně i Lambo rozjíždí nový program úprav.

Škoda Superb: první technická data

+Maxi fotogalerie

Škoda Auto zveřejnila další fotografie nového modelu Superb, který naváže na své předchůdce. Výkony šestice motorů se budou pohybovat od 77 do 191 kW. Superb tedy asi bude nejvýkonnější sériová Škoda v historii automobilky.

 
Tento web je optimalizovám pro mozilu firefox. A náš tým proto neručí za možné chyby provedené v Internet Explorer. All rights reserved