Auto | Tapety | Tuning | Video | Vše nejen o automobilech na Automobil.7x.cz

! Vše nejen o autech, tak neváhej a koukni na vše co jen jde!

Diskutujte...

Sledovanost:

Kalendář

Nejžhavější zprávy

Ford Mustang Lee Iacocca 45th Anniversary Edition

Ford Mustang Lee Iacocca 45th Anniversary EditionDoslova konstruktérské auto

Prohlédnout informace + fotky
  ,,Konstruktérsé,, vozidlo tak právě k tomuto slovu se pojí takový menší příběh, který určitě stojí za přečtení. Konstruktér který sestavil Ford Mustang se ujal ve známost díky muži jménem Carrolla Shelby a už z jméná je jasné proč. A díky tomu že se Mustang stan opravdovou legendou, vznikl na konsruktérovu počest po 45 letech tento vůz s dlouhým, ale výstižným, názvem Ford Mustang Lee Iacocca 45th Anniversary Edition.

  Což je edice, která možná vypadá napovrchu jako sériový Mustang, což by nebylo špatné, ale to by nebyla speciální edice speciální edicí, aby v srdci nešlapalo něco netradičního. Všude najdete jen součástky z dílny Ford Racing, ke kterému se váže základní atmosférický osmiválec 4,6 l s 320 koní, když si trochu připlatíte za kit s kompresorem, tak z vozu vytáhnete i 400 koní. Což už stojí za trochu přemýšlení.

  Ale s tím přemýšlením si pospěšte, protože vozů se vyrobí pouze 45 kusů, které jsou k dispozici pouze v kalifornii u jediného dealera. Jenže nejduležitější argument nebyl zdělen v žadné oficiální zprávě, a tím je cena. Takže rychle sežeňte známé v americe ať vám to domluví, protože podle očekávání o kusy bude velký zájem.

Foto:

Žádné komentáře
 
Tento web je optimalizovám pro mozilu firefox. A náš tým proto neručí za možné chyby provedené v Internet Explorer. All rights reserved