Auto | Tapety | Tuning | Video | Vše nejen o automobilech na Automobil.7x.cz

! Vše nejen o autech, tak neváhej a koukni na vše co jen jde!

Diskutujte...

Sledovanost:

Kalendář

Nejžhavější zprávy

Geely GT Concept

Obrázek “http://s234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/th_40_47eb53d90f4d6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Geely GT Concept

!!! Jestli si myslíte že čínské automobili nestojí za nic a jen kopírují design ostatních, tak u Gelly GT Concept máte pravdu jen částečně. V designu je možná trochu vidět konkurence ale jinak, je "naprostý" originál !!!
Čínská automobilka Geely připravila před autosalonem v Pekingu, jenž se bude konat v polovině příštího měsíce, první ochutnávku své nejnovější kreace nazvané lakonicky GT Concept. Kromě prvních dvou fotek zatím nejsou k dispozici žádné další informace, takže jediné, co se zatím na jeho adresu dá říct je, že jde o jakýsi mix konceptu Maybach Exelero, jenž německá automobilka neměla odvahu dovést do sériové podoby, a Maserati GranTurismo. Vše je pochopitelně doplněno i nějakými vlastními nápady, obecně se dá říct, že v záplavě čínských plagiátů jde rozhodně o jednu z nejlepších dosavadních kreací.

Foto:
Obrázek “http://s234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/th_10_47eb53d8d9f0c.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.   Obrázek “http://s234.photobucket.com/albums/ee130/misakralicek/th_40_47eb53d90f4d6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Žádné komentáře
 
Tento web je optimalizovám pro mozilu firefox. A náš tým proto neručí za možné chyby provedené v Internet Explorer. All rights reserved