Auto | Tapety | Tuning | Video | Vše nejen o automobilech na Automobil.7x.cz

! Vše nejen o autech, tak neváhej a koukni na vše co jen jde!

Diskutujte...

Sledovanost:

Kalendář

Nejžhavější zprávy

Michael Schumacher havaroval s novým autem !!!

Nejúspěšnější pilot formule 1 všech dob prý zničil v "Zeleném pekle" prototyp Ferrari jezdící s karoserií modelu 430 Scuderia.

Abych parafrázoval slova Rudolfa Hrušínského ve slavné komedii Adéla ještě nevečeřela: „U nás v Evropě se hned všechno rozkecá“. Není to totiž vůbec oficiální, nicméně zdroje z oblasti motorsportu uvádějí, že Michael Schumacher, který po ukončení kariéry pilota F1 pomáhá značce Ferrari při vývoji, havaroval při testech nového vozu na Nordschleife. Automobilka si pronajala „Ring“ na soukromé jednodenní testování a Michael údajně vyletěl z trati ve 250km/h rychlosti v zatáčce Schwedenkreuz a opřel se do svodidel. Můžeme být ale v klidu, vyvázl prý bez zranění, pouze přidělal práci testovacímu týmu, který musel připravit náhradní auto.

Co se skrývalo pod kabátem modelu 430 Scuderia se můžeme jen domnívat, jsou ale v zásadě pouze dvě možnosti – buď se připravuje nástupce modelu 430, nebo pokračovatel linie téměř závodních aut naposledy reprezentovaný typem Enzo.

Zdroj: Auto fun

Žádné komentáře
 
Tento web je optimalizovám pro mozilu firefox. A náš tým proto neručí za možné chyby provedené v Internet Explorer. All rights reserved