Auto | Tapety | Tuning | Video | Vše nejen o automobilech na Automobil.7x.cz

! Vše nejen o autech, tak neváhej a koukni na vše co jen jde!

Diskutujte...

Sledovanost:

Kalendář

Luxusní

Rolls-Royce Phantom Sapphire

Další limitovaná edice superluxusní limuzíny ...
---Jsou lidé, kterých se současné globální problémy tak nějak netýkají. Přesně pro ně je určena nová speciální edice Rolls-Royce Phantom.

---Vůz je postaven na prodloužené podlahové plošině, to aby měl vzadu sedící panovník, ropný magnát, velmi úspěšný businessman či mediálně profláknutý hip-hopový král dostatek prostoru pro své urozené končetiny. Maximálnímu komfortu napomáhá i speciálně polstrovaná sedadla potažená tou nejluxusnější kůží, jež může být vyvedena buď v tmavě modré či světle bílé barvě. Elegantní dekorativní doplňky jsou samozřejmostí, stejně tak chladící box na šampaňské spolu se skleničkami.
---K pohonu slouží dobře známý dvanáctiválec od BMW o dostatečném výkonu. To je snad jediná důležitá informace, kterou může majitel o pohonném ústrojí vyžadovat. Hodnoty spotřeby paliva a emisí nejsou informacemi, na kterých by při výběru tohoto auta zaleželo, stejně tak na ceně. Ostatně, při koupi Rolls-Royce vždycky platilo, že pokud se ptáte na jeho cenu, nemůžete si ho dovolit.


Foto:
Žádné komentáře
 
Tento web je optimalizovám pro mozilu firefox. A náš tým proto neručí za možné chyby provedené v Internet Explorer. All rights reserved