Auto | Tapety | Tuning | Video | Vše nejen o automobilech na Automobil.7x.cz

! Vše nejen o autech, tak neváhej a koukni na vše co jen jde!

Diskutujte...

Sledovanost:

Kalendář

SUPERSPORTY

Nissan GT-R SpecV

Nissan uvádí na svůj domácí trh fanoušky dlouho očekávanou, jako břitva ostrou verzi NissanuGT-R. Jmenuje se SpecV a je homologovaná pro silniční provoz !!!

---První co nás na autěupoutá je bezpochyby temný „Darthvaderovský“ vhled. SpecV se totiž bude prodávat mimo jiné v exkluzivní, uhrančivé barvě Ultimate Black Opal, která drsný charakter vozu nejlépe zvýrazní. Jak už to tak bývá, ostré verze si na sebe obyčejně navléknou více karbonových dílů a ani tato limitovaná edice GT-R není výjimkou. Z karbonu je třeba zadní spojler, mřížka chladiče nebo potrubí přivádějící chladný vzduch od předního nárazníku k brzdám. Pochopitelně karbon-keramickým, aby se to nepletlo. Kola z lehkých slitin o rozměru dvacet palců jsou kovaná, černá, lehoučká moc pěkná. Jejich dodavatelem je pochopitelně NISMO.

---V interiéru mají úpravy opět stejného jmenovatele a tím je karbon. Jak je vidět z obrázků v galerii, karbonem se uvnitř auta opravdu nešetřilo a najdeme jej snad úplně všude. Místo klasických sedadel byly v kokpitu nainstalovány dvě karbonové skořepinové sedačky Recaro, které by měly řidičia jeho spolujezdci nabídnout nekompromisní držení těla za všech okolností. Ostrá verze Nissanu GT-R jejich montáží sice přišla o svá dvě zadní místa k sezení, ale stejně se tam nikdo s dolními končetinami nemohl posadit, takže je to vlastně jedno. A aspoň se nějaké to kilčo ušetří.

FOTO:

Nissan GT-R SpecV-ze zadu

Nissan GT-R SpecV-ze zadu

Nissan GT-R SpecV.jpg


Nissan GT-R SpecV-křídlo

Nissan GT-R SpecV-křídlo

Nissan GT-R SpecV-křídlo.jpg


Nissan GT-R SpecV-motor

Nissan GT-R SpecV-motor

Nissan GT-R SpecV-motor.jpg


Nissan GT-R SpecV-Příď

Nissan GT-R SpecV-Příď

Nissan GT-R SpecV-příď.jpg

Žádné komentáře
 
Tento web je optimalizovám pro mozilu firefox. A náš tým proto neručí za možné chyby provedené v Internet Explorer. All rights reserved